English bip

Aktualności sportowe

Szachy dla Woli Dębińskiej
30 lis 2012

Reprezentanci Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej zdominowali Gimnazjadę Młodzieży Szkolnej w szachach, która odbyła się Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących  w Łysej Górze. Zwyciężyli oni zarówno w rywalizacji dziewcząt jak i chłopców.

28 lis 2012

Anna Bączek i Filip Urbaszewski z SP w Łysej Górze zwyciężyli w zawodach szachowych organizowanych w ramach cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej o Puchar Wójta Gminy Dębno Grzegorza Bracha. Oboje będą reprezentować Gminę Dębno w zawodach powiatowych.

Wicemistrzynie powiatu
14 lis 2012

Drugie miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w Halowej Piłce Nożnej zajęła drużyna reprezentująca Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej.

Szymon Michałek najlepszy w gminie
11 lis 2012

W środę 7 listopada, w Sufczynie odbyły się indywidualne i drużynowe mistrzostwa gminy Dębno w tenisie stołowym chłopców z szkół podstawowych. Organizatorem zawodów, rozgrywanych w cyklu ...

Tytuły dla Porąbki Uszewskiej i Łysej Góry
11 lis 2012

W ostatni poniedziałek października w hali Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej rozegrane zostały – odbywające się w ramach Gimnazjady - zawody o mistrzostwo Gminy Dębno w halowej piłce ...

Łysa Góra wygrywa w tenisa
05 lis 2012

Podwójnym triumfem reprezentantów Szkoły Podstawowej w Łysej Górze zakończyły rozgrywane w Sufczynie zawody w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym oraz Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Dębno Grzegorz Bracha.

Maszkienice wygrywają
05 lis 2012

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Maszkienicach zwyciężyła w rywalizacji w halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dębno Grzegorza Bracha odbywającej się w ramach Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Najszybciej biegają w Woli Dębińskiej ZDJĘCIA
03 paź 2012

Indywidualne biegi przełajowe zainaugurowały rywalizację w tym roku szkolnym w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej. Zawody zdominowali zawodnicy reprezentujący gimnazjum w Woli Dębińskiej, którzy najczęściej stawali na najwyższym stopniu podium.

29 sie 2012

Turniej "Orlika" o Puchar Premiera Donalda Tuska rozgrywany na kompleksach „Moje Boisko – Orlik 2012” rozpocznie się 1 września, a zakończy 13 października br. wielkim finałem w Warszawie. Impreza skierowana jest do dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych: 10-11 lat(roczniki 2001 - 2002) i 12-13 lat(roczniki 1999 - 2000). W rozgrywkach mogą startować zarówno reprezentacje szkół, klas jak również tzw. „dzikie” drużyny.