Przedszkolaki dla pań
09 mar 2011
Przedszkolaki dla pań

Dzień Kobiet - święto coraz częściej lekceważone i niezauważane - w gminie Dębno w dalszym ciągu traktowane jest bardzo poważnie. Wszystkie pracujące w Urzędzie Gminy panie mogły się o tym przekonać ósmego marca, podczas przygotowanej dla nich okolicznościowej uroczystości.

O powodach, dla których warto świętować  Dzień Kobiet mówił wójt Gminy Dębno Grzegorz Brach. - Nie możemy o tym wydarzeniu zapomnieć, bo to święto przynajmniej połowy ludzkości - tłumaczył.

Podobnego zdania byli też przedstawiciele przedszkola w Woli Dębińskiej, którzy swoje uznanie dla pań  wyrazili najpierw artystycznie przygotowując specjalny okolicznościowy występ woklano-taneczny, a następnie symbolicznie wręczając wszystkim paniom własnoręcznie wykonane kwiaty.