Decydująca cena
28 kwi 2011

Trzy oferty złożono na ogłoszony przez gminę Dębno przetarg na modernizację trzech odcinków dróg. Najkorzystniejszą propozycję przygotowała firma z Bochni, która wykona zadanie za 328 tys. zł.

Prace modernizacyjne obejmują trzy drogi w Jaworsku, Dębnie i Niedźwiedzy. Te, a nie inne drogi wskazano nie bez przyczyny. W ubiegłym roku wskutek ulewnych deszczów zostały one poważnie uszkodzone i naprawa ich jest konieczna.

Poza ofertą firmy z Bochni rozpatrywano także oferty firm z powiatu brzeskiego i województwa podkarpackiego. Jedynym kryterium decydującym o wyborze oferty z powiatu bocheńskiego była cena.

Zgodnie z przyjętym harmonogramem prace na wspomnianych odcinkach dróg powinny być wykonane do końca czerwca.