GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » GMINA » Wydarzenia » Prace remontowe w stołówkach szkolnych dobiegły końca

Prace remontowe w stołówkach szkolnych dobiegły końca

2.11.2020
Prace remontowe w stołówkach szkolnych dobiegły końca

W ramach rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023 Gmina Dębno pozyskała 160 tysięcy złotych, co pozwoliło na remont kuchni i jadalni w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łysej Górze oraz w Publicznej Szkole Podstawowej w Porąbce Uszewskiej.

W ramach realizacji prac remontowych wykonano następujące zadania:

W stołówce w Łysej Górze odgrzybiono ściany, pomalowano ściany i sufity, położono nowe kafelki na ścianach w kuchni oraz zamontowano nowe okienko podawcze do wydawania posiłków i drzwi wewnętrzne. Wymieniono również kratki wentylacyjne, gniazdka i włączniki elektryczne. Na okna zamontowano rolety wewnętrzne. Natomiast w kuchni i jadalni w Porąbce Uszewskiej  remont polegał na pomalowaniu ścian i sufitów, przebudowie podejść do urządzeń elektrycznych oraz gazowych i założeniu nowego oświetlenia. Zamontowano nowe drzwi wewnętrzne i wymieniono kratki wentylacyjne, gniazdka i włączniki elektryczne. Położone zostały płytki na podłodze i ścianie w jadalni.

Inwestycja, oprócz remontów zakładała również doposażenie obu kuchni. Zostały one wyposażone w nowy sprzęt kuchenny m.in. różnego rodzaju stoły kuchenne, szafy, piece konwekcyjno-parowe, taborety gazowe, chłodziarki, zamrażalki, kuchenki gazowe, zmywarki oraz inny drobny sprzęt kuchenny pozwalający na odpowiednie przygotowanie posiłków dopasowanych do potrzeb dzieci. Dodatkowo jadalnia w Porąbce Uszewskiej wyposażona została w nowe stoły i krzesła.

Mamy nadzieję, że w nowych stołówkach posiłki będą smakowały jeszcze lepiej.


Wróć do wydarzeń

Kapliczki Małopolski     

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12