URZĄD GMINY

Drukuj drukuj

Wydział Edukacji, Spraw Społecznych i Obywatelskich

Strona główna » Tarcza Antykryzysowa » Wydział Edukacji, Spraw Społecznych i Obywatelskich

 

Wydział Edukacji, Spraw Społecznych i Obywatelskich realizuje sprawy mieszczące się w obszarach:

  • prowadzenia spraw dotyczących działalności publicznych przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów
  • inicjowania i koordynowania prac związanych z przygotowaniem rozwiązań dotyczących zagadnień polityki oświatowej i społecznej
  • ewidencji ludności, zameldowania i wydawania dowodów osobistych
  • ochrony zdrowia, profilaktyki uzależnień
  • współpracy z organizacjami pozarządowymi w realizacji polityki społecznej gminy



    Imię i nazwisko stanowisko
    nr pokoju kontakt                           
    e-mail
    Justyna Wójtowicz - Woda kierownik Wydziału
    104
    14 631 85 65  
     
    Barbara Szostak
    inspektor ds. projektów miękkich, profilaktyki uzależnień oraz współpracy z organizacjami pozarządowymi 102A
    14 631 85 54 barbara.szostak@gminadebno.pl
    Joanna Kubicka  podinspektor ds. oświaty  115 14 631 85 86 joanna.kubicka@gminadebno.pl
    Mariola Adamczyk  podinspektor ds. oświaty 115 14 631 85 86 mariola.adamczyk@gminadebno.pl
    Agata Batko
    inspektor ds. świadczeń socjalnych dla uczniów i współpracy z OSP, ewidencji gospodarczej, sprzedaży alkoholi i transportu publicznego 102
    14 631 85 63
    agata.batko@gminadebno.pl
    Cecylia Sułek
    inspektor ds. ewidencji ludności, dowodów osobistych i spraw zameldowania 101
    14 631 85 63
    cecylia.sulek@gminadebno.pl
    Agnieszka Grochola
    inspektor ds. ewidencji gospodarczej, sprzedaży alkoholi i transportu publicznego 102
    14 631 85 63
    agnieszka.grochola@gminadebno.pl
    Robert Matura podinspektor ds. sportu 102A 14 631 85 54 robert.matura@gminadebno.pl
    Anna Jakubas inspektor ds. pozyskiwania środków zewnętrznych 216 14 631 85 56 anna.jakubas@gminadebno.pl


 

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12