Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne

W Porąbce Uszewskiej uczciło Setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości

W Porąbce Uszewskiej uczciło Setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości

8 listopada Przedszkole w Porąbce Uszewskiej uczciło Setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości uroczystą akademią w wykonaniu dzieci 5 i 6 letnich. W akademii uczestniczyły rodziny dzieci oraz zaproszeni sponsorzy i dobroczyńcy przedszkola. Wspólnie odśpiewano Hymn Narodowy oraz kilka pieśni patriotycznych.

Jesień w Publicznym Przedszkolu w Porąbce Uszewskiej

Jesień w Publicznym Przedszkolu w Porąbce Uszewskiej

Jesień w Publicznym Przedszkolu w Porąbce Uszewskiej obfituje w ciekawe wydarzenia zarówno dla dzieci jak i rodziców. Po otrzymaniu oczyszczacza powietrza zorganizowane zostały zajęcia edukacyjne, w których wzięły udział przedszkolaki, pracownicy przedszkola i rodzice. Dzieci spotkały się z ,,leśnikiem", który pokazał zaśmiecony las.

Konkurs plastyczny pt. "Jesienny cudaczek"

6.11.2018
Konkurs plastyczny pt. "Jesienny cudaczek"

Jesień to czas, kiedy w przyrodzie zachodzi wiele ciekawych  zmian i fascynujących zjawisk. Ta barwna  pora roku  dostarcza nam wiele pomysłów i stanowi źródło inspiracji.

Zakończenie realizacji projektu POWER w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej

9.10.2018

Projekt był zatwierdzony do realizacji w latach 2016-2018 i przewidywał 4 mobilności nauczycieli.

Dwóch nauczycieli udało się do Edynburga na kurs językowy i metodyczny, jeden na kurs językowy do Aberdeen, zaś ostatnie szkolenie miało miejsce w Niemczech.

Projekt POWER SE w Jaworsku zakończony

6.08.2018
Projekt POWER SE w Jaworsku zakończony

W latach 2016-2018 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworsku realizowała projekt finansowany z Funduszy Europejskich "Podniesienie wymiaru europejskiego i jakości kształcenia w naszej placówce" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER).

"Jesteśmy wolni od nałogów" - I miejsce w konkursie plastycznym przedszkolaków z Łoniowej

11.06.2018

4 czerwca 2018 roku w Przedszkolu Publicznym w Łoniowej odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego pt. „Jesteśmy wolni od nałogów” połączone z obchodami Dnia Dziecka pod hasłem „Indiańskim szlakiem”. Organizatorami konkursu było Stowarzyszenie Nasze Dzieci oraz Gmina Dębno.

VII Gminny Konkurs Matematyczno-Logiczny "Magia Liczb"

6.06.2018
VII Gminny Konkurs Matematyczno-Logiczny "Magia Liczb"

Dwudziestego trzeciego maja 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się VII Gminny Konkurs Matematyczno - Logiczny dla klas I-III pt. "Magia Liczb". Uczniowie musieli zmierzyć się z zadaniami, w których należało wykazać się spostrzegawczością i umiejętnością logicznego myślenia.

Dzień Rodziny w Przedszkolu w Woli Dębińskiej

Dzień Rodziny w Przedszkolu w Woli Dębińskiej

Dzień 26 maja 2018r. zapisał sie wyjątkowo w kalendarzu Publicznego Przedszkola im. Jana Pawła II w Woli Dębińskiej. W tym dniu przypadło wielkie świętowanie Dnia Rodziny pod hasłem "Mama i Tata to Najpiękniejsze Słowa Świata".

Piknik Integracyjny 120-lecie Szkolnictwa w Łysej Górze

Piknik Integracyjny 120-lecie Szkolnictwa w Łysej Górze

27 maja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łysej Górze odbył się piknik integracyjny z okazji 120-lecia szkolnictwa. Pogoda dopisała, dopisali także goście, którzy mogli podziwiać występy dzieci oraz dorosłych z placówek funkcjonujących na terenie miejscowości.

XVIII Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych Gminy Dębno

5.06.2018
XVIII Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych Gminy Dębno

Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych Gminy Dębno ma już dwadzieścia jeden lat. W miniony piątek 25 maja Jaworsko po raz 21 gościło miedzy innymi uczniów z Łoniowej, Łysej Góry, Sufczyna oraz Woli Dębińskiej. Jest to impreza, na którą chętnie przyjeżdżają zarówno uczniowie jak i ich opiekunowie. Tu nie zajmuje się miejsc, a każdy wykonawca jest nagradzany.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 19