Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne » Konkurs plastyczny pt. "Jesienny cudaczek"

6.11.2018
Konkurs plastyczny pt. "Jesienny cudaczek"

Jesień to czas, kiedy w przyrodzie zachodzi wiele ciekawych  zmian i fascynujących zjawisk. Ta barwna  pora roku  dostarcza nam wiele pomysłów i stanowi źródło inspiracji. W związku z tym Publiczne Przedszkole w Woli Dębinskiej zorganizowało konkurs plastyczny pt. "Jesienny cudaczek". Konkurs polegał na wykonaniu przez dzieci wspólnie z rodzicami pracy z jesiennych darów. Celem konkursu było  rozwijanie twórczej wyobraźni i pomysłowości, czerpanie radości ze wspólnego działania.

Wszystkie prace były bardzo twórcze, piękne i ciekawe, każda praca zasługiwała na wyróżnienie. Wykonawcy prac zostali nagrodzeni upominkami  i dyplomami.

Wróć do wydarzeń szkolnych