Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne » Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu w Łoniowej

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu w Łoniowej

7.02.2018
Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu w Łoniowej

Święto Babć i Dziadków w Przedszkolu w Łoniowej na stałe wpisało się do kalendarza uroczystości. 24 stycznia przedszkolaki zaprezentowały przed liczną publicznością zgromadzoną w remizie OSP w Łoniowej bogaty program artystyczny. Były wzruszające wiersze, piękne piosenki oraz tańce ludowe. Poprzez śpiew, słowa, taniec oraz własnoręcznie wykonane upominki dzieci najlepiej jak potrafiły wyraziły swoją miłość, wdzięczność i szacunek, a także podziękowania dla swoich babć i dziadków za trud włożony w wychowanie i opiekę. Wszystkie występy spotkały się z wielkim uznaniem zgromadzonej publiczności; wzruszenie mieszało się z radością, uśmiechem i szczęściem. Na koniec występów były piękne życzenia, zabrzmiało także gromkie „Sto lat” skierowane do wszystkich gości. Po części artystycznej babcie i dziadkowie udali się na słodki poczęstunek.

Wróć do wydarzeń szkolnych