Wydarzenia szkolne

Dzień Babci i Dziadka

5.02.2018
Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole w dniu 22.01.2018r. Frekwencja jak co roku dopisała. Na wstępie pani dyrektor przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci z klas 0-III wraz ze swoimi wychowawczyniami  przygotowały piękny program artystyczny. W większości były to tańce oraz wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Repertuar, który zaprezentowali uczniowie zapewnił przybyłych gości o tym, że wnuczęta nie tylko posiadają wspaniałe wyniki w nauce, ale również posiadają zdolności muzyczne, aktorskie oraz taneczne. Dziadkowie byli pełni uznania dla swoich wnuków. Ze wzruszeniem podziwiali ich postawę i umiejętności.

Dużą niespodzianką dla wszystkich był przygotowany przez rodziców humorystyczny program tematycznie związany z odbywającą się uroczystością. Ogromne podziękowanie należy skierować do Pani Małgorzaty Kłusek, która była autorką tegoż przedstawienia.

Wróć do wydarzeń szkolnych