Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Aktualności sportowe

Ogłoszenie wykonawców otrzymujących wsparcie finansowe na realizację projektów z zakresu rozwoju sportu

4.02.2020

Wyłonieni zostali wykonawcy zadania własnego Gminy Dębno z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu na terenie Gminy Dębno. Na podstawie Zarządzenia Wójta Gminy Dębno z dnia 31 stycznia 2020 r., dotacje przyznano 7 organizacjom pozarządowym.

Wyłonieni wykonawcy wraz z przyznanymi dotacjami zostali wymienieni w załączniku:

Zarządzenie Nr 13.2020 Wójta Gminy Dębno z dnia 31 styczeń 2020r

Rywalizacja międzyszkolna w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w 2020 roku rozpoczęta

28.01.2020

W poniedziałek 20.01.2020r. odbyły się zawody międzyszkolne w koszykówce dziewcząt i chłopców otwierające zmagania uczniów w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w 2020 roku. Rozgrywki odbyły się w świeżo zmodernizowanej sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Porąbce Uszewskiej, w systemie „każdy z każdym”.

Rusza IV edycja Programu Szkolny Klub Sportowy w 2020 roku

21.01.2020
Rusza IV edycja Programu Szkolny Klub Sportowy w 2020 roku

Małopolski SZS został operatorem wojewódzkim Programu Szkolny Klub Sportowy w 2020 roku i w związku z tym ogłosił on listę zakwalifikowanych szkół, w których będą prowadzone zajęcia z programu SKS w województwie małopolskim.

Nabór do Rządowego Programu KLUB – edycja 2020

Nabór do Rządowego Programu KLUB – edycja 2020

Ministerstwo Sportu i Turystyki (aktualnie Ministerstwo Sportu) prowadzi nabór wniosków do rządowego programu „Klub” edycja 2020.

Pierwszy Otwarty Turniej Szachowy

Pierwszy Otwarty Turniej Szachowy

W sobotę, 9 listopada w ramach Gminnych Obchodów Święta Niepodległości w Gminie Dębno zorganizowany został Pierwszy Otwarty Turniej Szachowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego.

Siatkarski Turniej „Dla Niepodległej”

Siatkarski Turniej „Dla Niepodległej”

11 listopada w ramach gminnych obchodów Święta Niepodległości odbył się II Siatkarski Turniej „Dla Niepodległej” o Puchar Wójta Gminy Dębno organizowany przez Gminę Dębno oraz Dębińskie Centrum Kultury.

Konkurs Rzutów Osobistych do Kosza Dziewcząt pt. "Rzucam jak Gortat"

31.10.2019
Konkurs Rzutów Osobistych do Kosza Dziewcząt pt. "Rzucam jak Gortat"

Na sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się konkurs: Rzuty Osobiste do Kosza Dziewcząt pt. "Rzucam jak Gortat” o Puchar Wójta Gminy Dębno- Wiesława Kozłowskiego.

PSP Wola Dębińska zdobyła I miejsce w Zawodach Gminnych w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców

18.10.2019

W hali sportowej w Woli Dębińskiej zostały rozegrane Zawody Gminne w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców w ramach  Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W finałowych meczach Wola Dębińska spotkała sia z ZSP w Dębnie wygrywając w kategorii dziewcząt 5:0, a w kategorii chłopców 6:3. Skład zwycięskich drużyn PSP Wola Dębińska: Emilia Kurek, Katarzyna Gadzina, Emilia Wołek, Oliwia Szkarłat, Weronika Płaneta, Zuzanna Płaneta, Natalia Bugaj, Kacper Kos, Patryk Szkarłat, Michał Sakłak,  Antoni Kukuś, Szymon Pietrzycki, Bartłomiej Pięta, Oskar Kułaga, Bartosz Ciemięga. Turniej rozegrany został pod patronatem Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego.

W zdrowym ciele zdrowy duch!

9.10.2019
W zdrowym ciele zdrowy duch!

Pod takim hasłem dziś w Porąbce Uszewskiej odbyła się uroczystość przekazania do użytku zmodernizowanego boiska sportowego przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Reymonta.

Karate w Dębińskim Centrum Kultury

18.09.2019
Karate w Dębińskim Centrum Kultury

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach karate kyokushin i samoobrony, prowadzonych przez sensei 1 dan Alberta Nowickiego - trenera karate i samoobrony z wieloletnim doświadczeniem, posiadającego uprawnienia wydane przez Ministra Sportu i Rekreacji – Instruktor rekreacji ruchowej - Samoobrona.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 23