Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Turniej Halowy Piłki Nożnej Chłopców pt.,,Mini World Cup-2019" o Puchar Wójta Gminy Dębno

8.02.2019

,,Mini World Cup - 2019" pod tym hasłem w sali gimnastycznej PSP Wola Dębińska odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego.

Organizatorem Turnieju był UKS ,,ATLAS" Wola Dębińska i Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej oraz Urząd Gminy Dębno.

Na starcie turnieju stanęło 5  tzw. „dzikich drużyn”: Anglia, Hiszpania, Włochy, Brazylia, Argentyna. W wyniku rywalizacji sportowej I-miejsce zajęła drużyna Anglii w składnie: Antoś Kukuś, Hubert Hebda, Kacper Kos, Michał Maziarz.

Nagrody w postaci: pucharu za I miejsce dla drużyny oraz indywidualnie: medali, statuetek szklanych, dyplomów, piłek do piłki nożnej Adidas Telstar oraz słodyczy wręczył Wójt Gminy Dębno -Wiesław Kozłowski i Dyrektor PSP Wola Dębińska - Agata Jankowska. Nagrody zostały ufundowane przez Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego i sponsorów.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1.Anglia