Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne » Koncert Pastorałek i Kolęd Bożonarodzeniowych w DCK

Koncert Pastorałek i Kolęd Bożonarodzeniowych w DCK

30.01.2018
Koncert Pastorałek i Kolęd Bożonarodzeniowych w DCK

Czas kolędowania jest jednym z najpiękniejszych okresów zimą – wzruszające kolędy i pastorałki, życzliwi, otwarci ludzie, a przede wszystkim magiczna atmosfera.

Aby uczcić ten niezwykły czas zorganizowano Koncert Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych 20 stycznia 2018 r. w Dębińskim Centrum Kultury.

Przy wypełnionej po brzegi sali wystąpili: Laureaci Gminnego Konkursu Pastorałek i Kolęd Bożonarodzeniowych, Kwartet Smyczkowy wraz z flecistką, Dziecięcy Chór Dębińskiego Centrum Kultury, a także uczestnicy Ogniska Muzycznego oraz instruktorzy.
Wszystkie występy publiczność nagrodziła gromkimi brawami doceniając spore umiejętności muzyków.

Wróć do wydarzeń kulturalnych