GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » GMINA » Wydarzenia » Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej już w najbliższą niedzielę

Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej już w najbliższą niedzielę

25.06.2020
Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej już w najbliższą niedzielę

Przypominamy, iż w niedzielę, 28 czerwca br., odbędą się Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Zapraszamy, aby każdy kto posiada czynne prawo wyborcze oddał swój głos na 1 spośród 11 kandydatów.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 15 czerwca 2020 r. o szczególnych zasadach bezpieczeństwa sanitarnego w lokalu wyborczym, lokale na terenie Gminy Dębno zostaną przygotowane z jak największą starannością i z zachowaniem wszelkich przepisów i wytycznych w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich. 

Przypominamy o tym, aby każdy mieszkaniec, który będzie przychodził do lokalu zagłosować miał ze sobą dowód tożsamości  oraz posiadał maseczkę, a przed wejściem do pomieszczenia zdezynfekował ręce. Szczegółowe wytyczne sanitarne dot. lokalu oraz wyborców będą przekazywane oraz  przestrzegane przez poszczególne Komisje Obwodowe.

Pamiętajmy o tym, że udając się do urn lub też głosując korespondencyjnie wypełniamy swój obywatelski obowiązek. Dodatkowo w tym roku Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji podjęło inicjatywę o charakterze profrekwencyjnym, tj. akcję pn. „BITWA O WOZY”.

Szczegóły znajdują się w poniższym piśmie:

Pismo skierowane do Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów Miast i Starostów Powiatów z prośbą o rozpropagowanie akcji „BITWA O WOZY”.


Wróć do ogłoszeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12