INWESTYCJE

Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie – kolejny etap prac zakończony

8.08.2018
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie – kolejny etap prac zakończony

W Publicznej Szkole Podstawowej w Sufczynie przeprowadzana jest obecnie inwestycja „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej”. Końcem lipca podpisany został protokół częściowego odbioru robót.

Park&Ride w Biadolinach Szlacheckich z unijną dotacją

12.07.2018
Park&Ride w Biadolinach Szlacheckich z unijną dotacją

To kolejny krok w rozwoju zintegrowanego transportu. W Biadolinach Szlacheckich powstanie parking typu park&ride. W sumie pojawi się tam 50 miejsc postojowych dla samochodów oraz 30 stanowisk dla rowerów.

Rusza budowa budynku komunalnego w Dołach

11.07.2018
Rusza budowa budynku komunalnego w Dołach

Zakład Remontowo Budowlany BUDOLEX dokona rozbiórki istniejącego obiektu i przystąpi do budowy nowego budynku komunalnego na potrzeby społeczności lokalnej w Dołach. Samorząd już podpisał umowę z wykonawcą, który ma czas do końca października, aby uporać się z inwestycją.

Gmina Dębno realizuje kolejną inwestycje związaną z budową nowego chodnika

10.07.2018
Gmina Dębno realizuje kolejną inwestycje związaną z budową nowego chodnika

Aktualnie trwają prace przy budowie chodnika wraz z kanalizacją deszczową przy drodze powiatowej w miejscowości Biadoliny Szlacheckie. Zaczęto utwardzać podłoże pod kostkę brukową i montować krawężniki drogowe.

Dalsze prace przy rozbudowie Szkoły Podstawowej w Łoniowej

5.07.2018
Dalsze prace przy rozbudowie Szkoły Podstawowej w Łoniowej

Trwa trzeci i ostatni etap rozbudowy Szkoły Podstawowej w Łoniowej. Prace inwestycyjne mają zakończyć się końcem sierpnia. Wartość prowadzonych prac przekracza milion złotych.

W tym etapie wykonawca remontu realizuje roboty budowlane związane z wykończeniem rozbudowanej części szkoły w Łoniowej.

Rowerzyści zyskają nową trasę. Kolejna dotacja dla gminy Dębno

3.07.2018
Rowerzyści zyskają nową trasę. Kolejna dotacja dla gminy Dębno

Na terenie gminy Dębno będzie realizowany projekt: Zintegrowany produkt turystyczny Subregionu Tarnowskiego „Trasy Rowerowe Pogórza”. Dzięki niemu zostanie oznakowana trasa rowerowa od Sterkowca do Żerkowa, a także powstanie blisko dwukilometrowy odcinek ścieżki rowerowej wzdłuż drogi „Dębno Przez Wieś”.

Modernizacja drogi w Niedźwiedzy z dotacją

Modernizacja drogi w Niedźwiedzy z dotacją

Blisko 250 tysięcy złotych w ramach Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej pozyskała gmina Dębno na remont drogi gminnej Niedźwiedza do Grabiny.

Dofinansowanie na budowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

Dofinansowanie na budowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

Zarząd Województwa Małopolskiego podjął decyzję o dofinansowaniu budowy w gminie Dębno Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Na realizację tej inwestycji władze wojewódzkie przekazały 940 100,60 złotych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Kolejna dotacja dla gminy Dębno. Rządowe środki zasilą budowę Otwartej Strefy Aktywności w Łoniowej

13.06.2018

Gmina Dębno otrzymała 50 tysięcy złotych dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę Otwartej Strefy Aktywności w Łoniowej.

Senior+ w Sufczynie

13.06.2018
Senior+ w Sufczynie

Gmina Dębno zyska kolejne przyjazne miejsce dla seniorów. Po Maszkienicach, przyszedł czas na Sufczyn. Tym razem dzięki modernizacji budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Sufczynie powstanie Klub Senior+.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | następna ]