Zwycięstwo gospodarzy

11.03.2012
Zwycięstwo gospodarzy

Już po raz dziewiąty w sali gimnastycznej  Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej odbył się otwarty turniej piłki ręcznej dla uczniów klas gimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn dziewcząt i chłopców ze szkół powiatu brzeskiego.

Organizatorem turnieju był MKS Arabeska działający przy ZS Porąbce Uszewskiej, a impreza odbywała się pod patronatem Starosty Powiatu Brzeskiego Andrzeja Potępy, który ufundował okazałe puchary. Dzięki środkom pozyskanych z dotacji Starostwa Powiatowego w Brzesku w ramach programu „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej”, drużyny wzbogaciły się o piłki, a najlepsi zawodnicy turnieju otrzymali.

 

Wyniki chłopcy

I miejsce - Gimnazjum Porąbka Uszewska I

II miejsce- Gimnazjum Jadowniki

III miejsce- Gimnazjum Porąbka Uszewska II

 

Wyniki dziewczęta

I miejsce - Gimnazjum Jadowniki

II miejsce- Gimnazjum Porąbka Uszewska

III miejsce- Gimnazjum Sufczyn

Zwycięstwo gospodarzy
Zwycięstwo gospodarzy

Wróć do aktualności

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12